Īstas naturālas pērles izveidošana un īpašības

Atšķirībā no citiem dārgakmeņiem un dārgakmeņi, kas iegūst, notīra un pulētas lietošanai visās rotaslietas veidu, pērles ir patiesi dabas dārgakmeņi – patiess un brīnišķīga dāvana no dabas. Pat dzirkstošie dimanti ir rezultāts lielā meistarība amatnieki, kas cenšas panākt vislabāko iespējamo sagriež un formas. Šie skaisti veltes no dabas ir nepieciešams nav vai maz cilvēku palīdzību. Māte daba ir devusi austeres iekšējo ķermeņa mehānisms, lai ražot spožs tiem, kas balts, melns, pelēks un zelta krāsas.

Kā veidojas pērles?

Tie ir faktiski veidojas neliels objekts netiktu iespiests iekšpusē krokās apvalku, kas ir gaļīgiem āda, kas atrodas uz iekšpusi no molusks. Taisnība viens ir faktiski izveidota, kad tie ir atrodami divās dažādās grupās moluskiem, kas ir gliemenes un gliemeži. Kaut kāds mollusk ir spējīgs radīt tos veidus, kas ir pieprasīti patērētāji izmantošanai rotaslietas un nāk no pērle austeres, upju mīdijām un saldūdens mīdijas.

Šis skaistums ir apmēram uz ilgu laiku, un tie joprojām ir tikpat skaista un meklēja pēc šodien, jo viņi kādreiz bija. Uzlabots kultivēšana tehnoloģija tikai turpinās, lai padarītu tos vēl skaistāks. Šie dabas dārgakmeņi parasti nēsā sievietes, kaklarotas, auskari, gredzeni un aproces

Veidi Pērles:.

– Saldūdens pērles

– Akojas jūras ūdens pērles

– Taitiešu Pērles

– Dienvidas jūras pērles

Vislētākie ir saldūdens tiem, bet daudz pērļu rotaslietas mīļotājiem iet Akoja tipiem tās milzīgais balto krāsu spožumu un biezs augsts perlamutru. Visi šie veidi ir kultūras tiem un dabas tiem ir retums tagad.

Kvalitāte pērles:.

Tie ir sašķirotas no A līdz AAA balstās uz dažādiem faktoriem, piemēram, krāsu, formu, izmēru, perlamutrs un veidu. Top kvalitātes AAA pērles vienmēr komandu augstākas cenas, jo tie ir top no līnijas kvalitātes dārgakmeņi.!

 

 

Comments are closed.