Kā ražo kultivētās pērles?

Viens no populārākajiem ekskursijas uz Guajamas zonā upēs ir ceļojums uz Perlas del Mar de Cortez pērļu fermas. Tas ir ITESM labāk pazīstams kā Tec de Monterejā. Tec de Montereja ir izglītības iestāde, kas atrodas iekšā skaistā un klusā līcī, kas pazīstams kā Kortesa jūrā. Tas pērle saimniecība ir pirmais šajā reģionā, kas parāda iespēju turpināja komerciālus panākumus, un ir izraisījusi daudz uztraukums.

Tātad, kā jūs veicat pērle? Meksikas pērles ir dzimis no diviem dzimtā pērle austeres, par “Panamas pērles un” Varaviksnes pērles “. Saņēmējs austere ir apmēram 2 gadus vecs, un parasti lielāka un vecāka par donora austeru. Donora austeres ir izvēlēts perlamutra īpašības, piemēram, krāsu un spīdumu., ka tie var sniegt uz kultivētām pērlēm. Tagad smalks darbs sākas. līdzīgi kā ķirurgs veic maigu ķirurģija pērle tehniķis sāk potēšanas procesu. Tas ietver, izmantojot sortimentu ķirurģiskie instrumenti. Audu ņemta no donora pērļu austeru sagriež mazos gabaliņos un uzpotēti uz vairākiem desmitiem saņēmēju austeres. Pēc viņu “implanti” austeres tiek apturēta dziļumā 6 līdz 7 pēdas no ūdens virsmas kabatā, piemēram, tīkliem vai virvju vainadziņi.

Pēc aptuveni diviem gadiem austeres novāc. Vai visi implantiem ražot pērles? Nē, tikai aptuveni 20% ražos pārdošanai kultivētās pērles. Dažādas aplēses izvirzīja ikgadējo ražošanu kultivētās pērles no šī . rūpnīcu ap 10, nav brīnums, meksikāņu pērles ir rarest pasaulē

Parunāsim par dažādu veidu pērles, ka saimniecība ražo:

Meiba vai puses pērles. Šī pērļu veids veidojas, ja viens (vai vairāk) kodols ir pievienots starp austeres čaulas un tās patvērumā. Austeru reaģē uz šo “ielaušanās”, pārklājot to ar perlamutru, vielu, kas veido pērle. Korpuss ir izgriezts no pērle un jāaizstāj ar pamatni izgatavotas no perlamutru. Meibas nāk plašā patiesīgums unikālas formas rezultātā dažas unikālas rotaslietas darbi.

Brīvas pērles. Tie ir pērles, lielākā daļa cilvēku uzreiz identificē ar vārdu pērle. Tomēr tie nav pilnīgi apaļa, bet daudzās citās formās. Iemesls tam ir tas, ka, neizmantojot apaļā apvalks kodola lodītes, tas ir gandrīz neiespējami, lai iegūtu pilnīgi apaļa pērle.

Keshi pērles. “Keshi” japāņu līdzekļiem “magoņu sēklas”. Tās ir dažāda izmēra, formas un krāsojums. Tie ir ļoti pieprasīti dizaineri meklē jaunu un atsvaidzinošu izskatu viņu rotaslietas dizainus.

 

Comments are closed.