Seši veidi, kā saglabāt savas rotaslietas

Mēs varētu būt pārkāpt garām ceļu bērnības un aizmirst visvairāk par to, kas padarīja krāsains-rotaslietas kastēs. Iespējams, mums nav izmete šos konteinerus, jo tie atbrīvot nostaļģiju. Neuztraucieties, jūs joprojām varat glabāt šos kastes kavēties atmiņās veselīgu, jaunos mirkļus, kamēr jūs saglabāt sevi piecelties no pārējiem.

AS gredzenu nesējs Daži rotaslietu kastes ir gluds un mazs. Paņemt lodziņu jūsu skapis un saglabājiet rotaslietas tajā. Ja jums patīk organizēt jūsu dārgakmeņi mirgošanu, iegādāties kādu no šīm kastēm rotaslietu veikalos, kas ir paredzēti ar neparastiem modeļiem un saglabāt gredzenus aplī kastes, kaklarotas taisnstūrī, un tā tālāk.

Kā par šo lielo rotaslietu kaste? Lai to savā birojā un lietas jūsu failus un mapes tajā. Jūs varat veikt dažus burtiem savu vārdu un jūsu uzņēmumu, nūja tos uz rotaļlietu kastes un vicināt to uz augšu jūsu galda. Tas, protams, izdarīt oohs un aahs no saviem kolēģiem.

Kā dāvanu paka ir jūsu māsa gatavojas precēties? Vai arī viņu brīvdienas tuvojas? Nav svarīgi, gadījums, ietaupīt savu naudu no dāvanu apvalku un nodot savu dāvanu rotaslietu kastē. Tas būs savdabīga jūrā dāvanas un izmantos uzmanību. Padoms: dabūt neaizmirstamu rotaslietu kaste kāds ir dzimšanas diena vai īpaša diena, tāpat kā jūsu māsas rotaļlietu kaste par viņas dzimšanas dienas dāvanu vai jūsu meita par viņas debija.

Atkritni Jūs palīdzat vidi, saglabājot savu rotaļlietu. Kastes un tas būs vairāk videi draudzīgu no jums, lai jūsu milzīgs rotaslietu kastes savā pētījumā vai aiz sava rakstāmgalda kā atkritni. Vieta dokumenti, kas ir tīrs, no otras puses, un saglabājiet to turpmākai izmantošanai par ziņu rakstu vai tiekoties piezīmju-neko par vidi!

Žurnāls KUĢIS Kad žurnāls stāvēt vai plaukts viesistabā ir pilna , kāpēc ne atlicināt vecāku kopijas ar rotaslietu kastē, un noteikt to bēniņos. Jūsu bērni varētu izmantot žurnālos dažas citas laikus kolāžas un albumus, un var pat noskaidrot jums to, ko rotaļlietu kaste nozīmē jums. Runāt par dinamisku divi mērķi: saglabāt barību, bet galvojumu ar bērniem.

Kā ārstēt PAR Halovīni par Halloween, dot saviem bērniem rotaļu kastes un ļaut viņiem izmantot to triks vai ārstēšanai.. Tas nedrīkst būt tik atbaidošs, bet jūs varat pievienot Drakulas maska ​​vai Raganas cepure ar to, un to var darīt pa apkārtni. Laimīgs, ja jums ir lielāks rotaļlietu kaste, to var uzglabāt gardumus veselu naktis ārstē.

Redzi, jūsu rotaļu kastes-vai jūsu Bērnu-netiek izmest vai nodot prom bēniņos. Dabūt to un padarītu to funkcionālu. Mēs varam ir dota jums seši, bet jūs varat pievienot līdz pat vairāk sarakstam. Bet vienmēr atcerieties, ka šie neaizmirstamu barību joprojām var dot jums justies jauniem atkal-pat tikai ar sirdi.

 

Comments are closed.