Vairums Ignorēta fakts par patēriņa kredīta ziņojumu Atsegtas

Consumer CreditKo sagaidīt no patēriņa kredīta ziņojumu

ir ļoti svarīgi, ka jūs pārskatīt jūsu personīgu kredīts remontam ziņojumu no katra biroja, lai pārliecinātos, ka informācija ir precīza un tur nav krāpniecisku darbību attiecināt uz jums personīgi. Lai gan 3 kredītu paziņošanas aģentūras dara visu iespējamo, lai savāktu precīzu info par katru patērētāju, tie nav nekļūdīgs un sastāvēs no nepareiziem datiem iekšpusē jūsu ziņojumu. Bet, kredītu biroji būs lūgt, lai noteiktu informāciju, lai apstiprinātu savu identitāti, un kas varētu ietvert pārbaudi kontu numurus. Still, jūs varat sazināties ar savu kreditoru, lai apstrīdētu kredīta score ziņojumu kļūda. Lai nodrošinātu savu personīgo un fiskālā info ir precīza, pārbaudīt savu personīgo kredīta ziņojumu.

Kredīts rezultāts fails, vai kredīta rezultāts fails izpaušana, ir patiešām ieraksts savu kredīta rezultātu aktivitātēm. Jūsu kreditori ziņo citu info, lai kredīta score birojiem un varētu arī sniegt savu kontaktinformāciju, lai parādītu jūsu personīgo kredīta ziņojumu. Ar jūsu kredīta ziņojumu info ir, lai liela daļa, privāts. Jūs varat iegūt rezultātu tieši no kredīta rezultātu paziņošanas aģentūras un vērtēšanas uzņēmumiem.

Kā jūs sākat, ņem vērā, ka ir tiešām nav instant labojumus un neviens nevar izdzēst ” jūsu sliktu kredītu. Tie var būt redzami tikai jums personīgi, nevis citiem (piemēram, potenciālajiem kreditoriem). Citas vietnes piedāvāt jums pilnīgi bezmaksas ziņojumu, tad rēķinu par pakalpojumiem, jums ir nepieciešams, lai atceltu. Bet, web adreses šiem tur aizdomās web tirdzniecības vietās netiek publicēts un bieži mainās, tāpēc nav nekādas garantijas, ka WebDetect ir spēja, lai atrastu un meklēt katru potenciālo tīmekļa vietni, kur patērētāju personiskās informācijas ir draud tirgo .

Jūsu kredīta ziņojums ir būtisks daļa no jūsu finansiālo ikdienas dzīves. Lai saņemtu pilnīgi bezmaksas kredīta failu, kontaktu. Tāpat ir iespējams iegūt vairāk informācijas par to, kā patiešām iegūt savu pilnīgi bezmaksas kredīta ziņojumu no Experian. Tieši tāpēc, kad jūs sazināties ACCC, mēs ļauj jums, lai noteiktu labāko veidu, lai pieeja jūsu apstākli, un sniegt jums vislabākos kredītu konsultāciju pakalpojumu izvēles iespējas.

Ja jūs gatavojaties veikt pasākumus, lai nodrošinātu finansējumu lielu pirkumu, piemēram, īpašumu vai varbūt transportlīdzekli, tas ir lieliska ideja, lai uzraudzītu savu kredīta ziņojumu tieši pirms pieteikšanās. Gadījumā, ja Jums ir liegta kredītu un atbilst īpašiem nosacījumiem var būt arī kvalificēti jāpievērš atlaidi vai bezmaksas kredīta ziņojumu. Patērētājs, tomēr nav tiesību analizēt patieso failu turēti tiem ar kredīta score ziņošanas aģentūra. Kredīta rezultāts birojs, kas nav ārstētu patērētāju ietvaros prasītajā veidā, izmantojot šo likumu varētu iesūdzēt tiesā patērētājam, kas ir jāpierāda, ka kredīta rezultāts birojs vai uzņēmumu, kas izmanto šo ziņojumu nebija pienācīgi uzturēt pamatotas procedūras, lai nodrošinātu atbilstību kopā ar likums.

Kā veids, lai izveidotu stabilu kredītvēsturi un pārvaldīt savu kredīta score, iedēstīt tradīciju regulāri pārbaudīt savu kredītvēsturi, lai nozvejas jebkādas kļūdas, kas varētu ietekmēt jūsu kredīta rezultātu. Nopietnas kļūdas varētu ietekmēt jūsu spējas, lai iegūtu finansiālu aizdevumu, apdrošināšanu vai varbūt darbu vai varētu ietekmēt jūsu kredīta reitingu, kas pēc tam varētu nozīmēt, ka jums varētu būt nepieciešams maksāt lielāku procentu likmi, ja jūs aizņemties naudu. Bet, tas ir ļoti svarīgi, lai pārbaudītu savu personīgo kredīta ziņojumu, lai pārliecinātos, info ir precīza, jo jūsu kredīta score ir atkarīgs no informācijas savu kredīta ziņojumu. Tas ir arī ļoti svarīgi apzināties, ka rezultāts jums nevar īsti būt tieši tāpat viens aizdevēji izmanto izvēlēties, vai sniegt kredītu.

Comments are closed.